Як повідомили у міськраді Боярки, пам’ятник “забрали вже у відведене місце”.

20 березня у місті Боярка Київської області демонтували пам’ятник Павлу Корчагіну, який є головним героєм культового роману радянського письменника Миколи Островського “Як гартувалася сталь”. Про це повідомляє УНН із посиланням на відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Боярської міськради.

“Його не знесли. Це міська рада гарно й цивілізовано забрала пам’ятник Корчагіну відповідно з рішенням про декомунізацію. Вони його забрали вже у відведене місце”, – повідомили в мерії.

Фото: С14

В той же час на сторінці націоналістичної організації С14 в Facebook з’явивлося повідомлення про те, що пам’ятник було демонтовано спільними зусиллями “С14”, Нацкорпусу і Нацдружин.

“Корчагіна у Боярці більше немає. Пам’ятку літературному герою, борцю з українською незалежністю у 1918 році прибрала місцева влада завдяки добрим людям С14, Нацкорпусу та Нацдружин”, – йдеться у повідомленні.

У відділі інформаційно-аналітичного забезпечення Боярської міськради додали, що рішення про демонтаж пам’ятника було прийняте ще тиждень тому.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з даху будинку в центрі Києва вимагають зняти радянську зірку.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/boiarka_korch2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/boiarka_korch2-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаБояркаКиївська область"Національний корпус",декомунізація,Національні дружини,пам'ятник Павці Корчагіну,С14Як повідомили у міськраді Боярки, пам'ятник 'забрали вже у відведене місце'. 20 березня у місті Боярка Київської області демонтували пам'ятник Павлу Корчагіну, який є головним героєм культового роману радянського письменника Миколи Островського 'Як гартувалася сталь'. Про це повідомляє УНН із посиланням на відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Боярської міськради. 'Його не знесли. Це...| Київської області та України | Kiev Time