Зловмисники закликали до агресії проти представників нацменшин, виконуючи накази спецслужб РФ.

У Чернігові співробітники Служби безпеки України викрили угруповання, яке здійснювало провокації, спрямовані на розпалювання міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі в інтересах Росії.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

“Організатором провокацій є мешканець одного з південних регіонів нашої країни. Виконавців “замовлених” спецслужбами РФ акцій зловмисник підшукував у різних областях України за допомогою соціальних мереж”, – йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, було затримано місцевого мешканця, який наносив антисемітські написи на будівлю чернігівської синагоги.

Під час обшуку у його помешканні правоохоронці виявили “інструкції” щодо ведення підривної діяльності та матеріали з антисемітською пропагандоюю, які містили відверті заклики до агресивних дій стосовно представників певної національної меншини, провокували ворожнечу між людьми різних національностей та віросповідань.

Окремо зазначається, що брошури зловмисник отримував від свого “куратора” через Інтернет, потім тиражував їх за допомогою принтера.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/272af6545032f44c690f69ac30e33e8d-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/272af6545032f44c690f69ac30e33e8d-707x400-150x150.jpegКиївTimeАнтипропагандаКриміналСуспільствоворожнеча,СБУ,Синагога,ЧернігівЗловмисники закликали до агресії проти представників нацменшин, виконуючи накази спецслужб РФ. У Чернігові співробітники Служби безпеки України викрили угруповання, яке здійснювало провокації, спрямовані на розпалювання міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі в інтересах Росії. Про це повідомили у прес-центрі СБУ. 'Організатором провокацій є мешканець одного з південних регіонів нашої країни. Виконавців 'замовлених' спецслужбами РФ...| Київської області та України | Kiev Time