Загалом внаслідок аварії загинули три людини, один постраждалий знаходиться у реанімації.

Депутат Київської обласної ради Борис Панченко потрапив у дорожньо-транспортну пригоду на трасі Біла Церква-Володарка. Внаслідок ДТП загинули три людини, серед яких і сам Панченко, ще одна людина постраждала, повідомив на свої сторінці в Facebook голова в Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

Аварія трапилась у Білоцерківському районі, на повороті до села Пилипча. Автомобілі “Hyundai Sonata” та “Ford” зіткнулись лоб у лоб, після зіткнення “Hyundai” одразу загорівся. Очевидці аварії стверджували, що обидві автівки рухались зі швидкістю понад 100 км/ч.

“Внаслідок ДТП загинув депутат Київської обласної ради Панченко Борис Максимович, 1952 р.н. Трагедія сталась в Білоцерківському районі на трасі Біла Церква-Володарка на повороті до с. Пилипча, внаслідок лобового зіткнення та загоряння автомобілів. Внаслідок ДТП загинуло 3 особи та 1 особа постраждала. Щиро співчуваю рідним і близьким загиблих”, – написав Олександр Горган.

Увага! Дане відео містить ненормативну лексику.

Джерело: DT.UAhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/U-DTP-pid-Biloyu-TSerkvoyu-zaginuv-deputat-Kiyivskoyi-oblradi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/U-DTP-pid-Biloyu-TSerkvoyu-zaginuv-deputat-Kiyivskoyi-oblradi-150x150.jpgКиївАнтипропагандаПодіїдепутат,ДТП,загибліЗагалом внаслідок аварії загинули три людини, один постраждалий знаходиться у реанімації. Депутат Київської обласної ради Борис Панченко потрапив у дорожньо-транспортну пригоду на трасі Біла Церква-Володарка. Внаслідок ДТП загинули три людини, серед яких і сам Панченко, ще одна людина постраждала, повідомив на свої сторінці в Facebook голова в Київської обласної державної...| Київської області та України | Kiev Time