Столична прокуратура спрямувала до суду обвинувачення щодо подружжя шахраїв, які намагались ошукати ветерана АТО в афері з нерухомістю.

Назвавшися представниками громадських організацій, які співпрацюють із РНБО, зловмисники знаходили учасників антитерористичної операції та пропонували їм допомогу у вирішенні житлових питань.

Так, 58-річному ветерану аферисти пообіцяли за грошову винагороду у $12 тис. сприяння в отриманні квартири. На підтвердження своїх слів зловмисники надали чоловіку підроблений лист за підписом секретаря РНБО щодо виділення житла ветеранам АТО із відповідним переліком осіб, серед яких було вказано його прізвище.

Правоохоронці затримали зловмисників на місці вчинення злочину під час передачі грошей.

За результатами обшуків у шахраїв вилучили печатки та документи громадських організацій, ксерокопії паспортів та інших документів учасників АТО, підроблені накази РНБО про виділення житла військовослужбовцям та інші речові докази.

Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 15 і ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу(шахрайство) скеровано до Шевченківського райсуду столиці для розгляду по суті.

Про це повідомляє у Facebook прес-служба прокуратури Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/prokuratura-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/prokuratura-1-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналПодіїАТО,прокуратура,шахраїСтолична прокуратура спрямувала до суду обвинувачення щодо подружжя шахраїв, які намагались ошукати ветерана АТО в афері з нерухомістю. Назвавшися представниками громадських організацій, які співпрацюють із РНБО, зловмисники знаходили учасників антитерористичної операції та пропонували їм допомогу у вирішенні житлових питань. Так, 58-річному ветерану аферисти пообіцяли за грошову винагороду у $12 тис. сприяння...| Київської області та України | Kiev Time