«Активісти» – рейдери з Радикальної партії Олега Ляшко захопили на Позняках землю під платну паркову виділену на будівництво навчального закладу на 500 учнів.

13 квітня 2017 року мешканці Позняків «Дарницький район Києва» почали викладати у Фейсбук фотографії рейдерского захоплення земельної ділянку на березі озера Жандарка виділеної під будівництво навчального закладу на 500 дітей.

Мова йде про озеро Жандарка, досить велику екосистему у середні новобудівель. Нещодавно, щоб зберегти природу місцеві мешканці створили ініціативну групу по створенню Екопарку Жандарка. Саме в цей момент частину берегу на озері почали засипати будівельним сміттям, рівняти будівельною технікою та поставили будку з охоронцем. Всю територію обнесли парканом та зробили платну стоянку на 27 автовок за оплату, та 3 – безкоштовних міста для «привілейованих» власників автівок. Кілька днів місцеві намагались знайти винних. Великою несподіванкою було, що ті самі «захисники бобрів» – представники Радикальної партії Олега Ляшка, які з трибуни Верховної Ради рік назад «відстоювали» права «борів» на озері Качиному зараз рейдерськи захопили територію озера Жандарки.

Озеро Жандарка та озеро Качине знаходяться поруч – практично це одна велика екосистема. В останні роки озеро Качине стало відоме на всю Україну, на ньому свого часу пропарився Олег Ляшко – перетворивши озеро Качине на «поле битви» після «медіалізації бійок» всі мирно розійшлись, проблема «бобрів» вже нікого не турбує.

Місцеві жителі вкрай обурені тим, що в районі де багато дітей чергове місце під дитячий заклад захоплено платним паркінгом. Парковка знаходиться поруч вже з існуючим дитячим садком, цей факт теж досить обурює

місцевих.

Переглядаючи перепису місцевих з представниками «активістами» Радикальної партії Олега Ляшко, напрошується досить сумний висновок. «Активіст» від РП Бондаренко Владислав Юрійович  1982 р.н. (балатувався на виборах від РП) у коментах публічно (у всім відкритому чаті) у грубій формі пише про те що особисто відріже вуха та інше опоненту тої парковки. Далі слід веде до Сагуйченко Євгена Олександровича 1981 р.н. . Після «Майдану» Євген спочатку балатувався від партії «Батькивщина» Юлії Тимошенко, на наступних виборах він вже балатувався від «Раликальної партії» Олега Ляшко. Євген Сагуйченко досить часто спекулює тим, що був поранений на Майдані та був у АТО.

Нещодавно мешканці дізнались, що запит який був надіслано до КМДА було розглянуто, паркова визнана незаконною та має бути ліквідована.

Проблема залишається відкритою, оскільки на жаль ніхто з місцевих не вірить, що «рвущие на себе рубашку патриоты и борцы за права всех» тихенько звільнять територію та приберуть за собою весь той гармидер.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Radikalna-Partiya-Olega-Lyashko-nezakonna-parkovka-na-ozeri-ZHandarka.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Radikalna-Partiya-Olega-Lyashko-nezakonna-parkovka-na-ozeri-ZHandarka-150x150.pngКиївАнтипропагандаВладаЕкологіяЕкономікаКриміналСуспільствоВладислав Бондаренко,Євген Сагуйченко,незаконний паркінг,озеро Жандарка,озеро Качине,Радикальна Партія Олега Ляшко,рейдерске захоплення«Активісти» - рейдери з Радикальної партії Олега Ляшко захопили на Позняках землю під платну паркову виділену на будівництво навчального закладу на 500 учнів. 13 квітня 2017 року мешканці Позняків «Дарницький район Києва» почали викладати у Фейсбук фотографії рейдерского захоплення земельної ділянку на березі озера Жандарка виділеної під будівництво навчального закладу...| Київської області та України | Kiev Time