Раніше вважалося, що останній в Києві пам’ятник “вождю світового пролетаріата” демонтували в травні 2017 року.

На столичній Оболоні неочікувано знайшовся черговий пам’ятник Іллічу – Ленін “зачаївся” на території Мінського масиву, там, де колись були тепличні господарства. Про це повідомляє сайт iloveobolon.

Пам’ятник виявили будівельники, які проводили на згаданій території підготовчі роботи, оскільки тут проходитиме Кільцева дорога. Ленін самотньо бовваніє серед куп будівельних матеріалів та сміття – будівельники під час демонтажу тепличних конструкцій чомусь обійшли увагою.

Наразі лишається невідомим, що робитимуть з пам’ятником далі, але можна припустити, що через низьку художню цінність об’єкту до Музею пропаганди СССР він точно не потрапить.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що першим експонатом Музею пропаганди СССР, який створюють на ВДНГ в Києві, стане пам’ятник Щорсу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/141117_2_2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/141117_2_2-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаКиївОболонський районПодіїдекомунізація,Мінський масив Оболоні,пам'ятник ЛенінуРаніше вважалося, що останній в Києві пам'ятник 'вождю світового пролетаріата' демонтували в травні 2017 року. На столичній Оболоні неочікувано знайшовся черговий пам'ятник Іллічу - Ленін 'зачаївся' на території Мінського масиву, там, де колись були тепличні господарства. Про це повідомляє сайт iloveobolon. Пам'ятник виявили будівельники, які проводили на згаданій території підготовчі роботи, оскільки...| Київської області та України | Kiev Time