Скандально відомий своєю затятою антиукраїнською позицією журналіст Руслан Коцаба отримав по обличчю в просто в центрі Києва.

В центрі Києва сталася сутичка між скандальним журналістом Русланом Коцабою та учасником АТО і громадським активістом Олексієм Биком, внаслідок якої Коцаба отримав удар в обличчя. Відео інциденту опублікував на своїй сторінці в Facebook сам Олексій Бик.

“Зустрів біля м.Хрешатик ватного дурналіста Коцабу. Був я не сам, тому обмежився лише однією подачою. Дивіться вечірні новини на мураєвському г**ноканалі Ньюзван))#КожнійТваріПоХарі”, – прокоментував активіст власні дії.

Нагадаємо, Руслана Коцабу в травні 2016 року засудили до 3,5 років позбавлення волі. Його звинувачували в державній зраді та діях, спрямованих на перешкоджання діяльності ЗСУ. Також Коцаба неодноразово закликав бойкотувати мобілізацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві на заправці невідомі жорстоко побили ветерана АТО.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-7.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-7-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаКиївПодіїОлексій Бик,Руслан КоцабаСкандально відомий своєю затятою антиукраїнською позицією журналіст Руслан Коцаба отримав по обличчю в просто в центрі Києва. В центрі Києва сталася сутичка між скандальним журналістом Русланом Коцабою та учасником АТО і громадським активістом Олексієм Биком, внаслідок якої Коцаба отримав удар в обличчя. Відео інциденту опублікував на своїй сторінці в Facebook...| Київської області та України | Kiev Time