За деякими даними, один із побитих – лідер так званого “Антифашистського комітету України”.

В Києві члени націоналістичної організації побили двох чоловіків за те, що останні розповсюджували агітаційні матеріали антиукраїнського характеру. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив ветеран АТО Сергій Філімонов.

За його словами, один із побитих – Олександр Кононович, лідер так званого “Антифашистського комітету України”.

“Знайомтеся, це Саша Кононович: лідер комсомольців, андимайданівець, сепаратист і просто погана людина. Заборонена компартія, створила в Києві організацію “антифашистський комітет України” і призначила Сашу головою”, – написав він.


Як повідомив Філімонов, Кононович має відношення до друку і розповсюдження листівок, автори яких закликають “боротися з нацистською окупацією” та містять портрет загиблого під подій 2 травня 2014 року в Одесі сепаратиста Вадима Папура.

“Сьогодні, вони на російські рублі, вирішили надрукувати російську агітацію, на якій закликають боротися з “нацизмом” і зображають на них такого собі Вадима Папура, сепаратиста, який загинув 2 травня в Одесі. Пропоную вам ознайомитись з постами цього діяча і подивитись як реагує молодь з Національного Корпусу на такі речі”, – написав він.

Скріншот посту зі сторінки Кононовича в Facebook
Скріншот посту зі сторінки Кононовича в Facebook

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві учасник АТО вдарив антиукраїнського журналіста Руслана Коцабу.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/Bezymyannyj.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/Bezymyannyj-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаВійна з РосієюКиївАнтифашистський комітет України,Національний корпус,Олександр Кононович,сепаратизмЗа деякими даними, один із побитих - лідер так званого 'Антифашистського комітету України'. В Києві члени націоналістичної організації побили двох чоловіків за те, що останні розповсюджували агітаційні матеріали антиукраїнського характеру. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив ветеран АТО Сергій Філімонов. За його словами, один із побитих - Олександр Кононович,...| Київської області та України | Kiev Time