За час роботи нелегального онлайн-кінотеатру правовласникам було завдано збитків в особливо великих розмірах.

У Києві співробітники кіберполіції припинили роботу інтернет-ресурсу, який здійснював трансляцію заборонених в Україні російських телеканалів. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

“Поліцейські припинили діяльність інтернет-ресурсу, за допомогою якого здійснювалась незаконна трансляція та ретрансляція телевізійних каналів, в тому числі російських, які заборонені на території України”, – йдеться у повідомленні.

Працівники відділу протидії злочинам у сфері обігу протиправного контенту і телекомунікації Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими ГСУ НП України припинили роботу сервісу iseehd.tv, який здійснював свою діяльність протягом останніх трьох років. За час роботи нелегального онлайн-кінотеатру правовласникам було завдано збитків в особливо великих розмірах.

Інтернет-ресурс здійснював трансляцію та ретрансляцію аудіо- та відеотворів без відповідних документів та дозволів правовласників.

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст. 176 (порушення авторських і суміжних прав) та ч.2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що киянам, які розповсюджували дитяче порно, загрожує 10 років за ґратами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/567x425.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/567x425-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаКиївСуспільствозаборонені телеканали,КіберполіціяЗа час роботи нелегального онлайн-кінотеатру правовласникам було завдано збитків в особливо великих розмірах. У Києві співробітники кіберполіції припинили роботу інтернет-ресурсу, який здійснював трансляцію заборонених в Україні російських телеканалів. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва. 'Поліцейські припинили діяльність інтернет-ресурсу, за допомогою якого здійснювалась незаконна трансляція та ретрансляція телевізійних каналів, в тому числі...| Київської області та України | Kiev Time