Петиція з відповідною вимогою, зареєстрована на сайті Київради, набрала необхідну кількість підписів.

Петиція з вимогою знести так звану каплицю Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці, яка з’явилася на сайті КМДА в листопаді 2017 року, достроково набрала необхідну кількість підписів – наразі їх вже понад десять тисяч. Тепер вона має бути розглянута столичною владою впродовж 90 днів.

“Територія, на якій незаконно побудована незаконна споруда – каплиця УПЦ МП, належить до особливо цінних земель історико-культурного призначення та містить культурні шари Києва ,є пам’яткою історії національного та місцевого значень,належить громаді Києва і була передана в постійно користування НМІУ для висвітлення минувщини України та збереження цих пам’яток без зміни цільового призначення”, – зазначають автори петиції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на сайті Київради з’явилася петиція з вимогою знести так звану каплицю Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці, яка побудована на території Національного музею історії України.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/888725.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/888725-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаВладаКиївСуспільствоКиїврада петиції,незаконна каплиця,УПЦ МППетиція з відповідною вимогою, зареєстрована на сайті Київради, набрала необхідну кількість підписів. Петиція з вимогою знести так звану каплицю Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці, яка з’явилася на сайті КМДА в листопаді 2017 року, достроково набрала необхідну кількість підписів - наразі їх вже понад десять тисяч. Тепер вона має бути розглянута столичною...| Київської області та України | Kiev Time