“Бог дивиться на нас очима псів”. З якою метою щороку відбувається підрахунок безпритульних псів столиці? Замість конкретній допомозі безпритульним тваринам організатори даватимуть подарунки тим, хто буде активний у їх підрахунку.

Ми запитали думку захисників безпритульних тварин, волонтерів які постійно займаються соціалізацією та прилаштуванням псів та котів у родини. Які дбають про їх: вакцинацію, кастрацію/стерилізацію – саме таким чином зменшується кількість нікому не потрібних вуличних псів.

Одна з з них говорить: «Кожного року, після підрахунку безпритульних псів у столиці повторюються знущання та вбивства безпритульних псів. Та щоразу з боку «догхантерів» все з більшою, та більшою з жорстокістю. Їх злочини, наразі в нас залишаються непокараними!

Вбитий “догхантерами” пес

Всі данні про безпритульних тварин, що потрапляють до Інтернету або дата в любу базу – «зливаються».Туди приходять «догхантери». Зауважу, що «Догхантери» не соромлячись домовляються у соцмережах, вбивають тварин, іноді хваляться своїми результатами. В нас складається таке враження, що окрім шкоди, збір та поширення такою інформації більше нічого не за собою несе. Практично це мапа – мапа, куди прийдуть вбивці беззахисних тварин.”

ЇЇ колега-волонтер додає: “Досить сумно, що кошти виділяються навіть на SOFT – додаток до гаджетів. А ось читаючи про винагороду, як пишуть на своїх сторінках самі організатори акції, стає взагалі сумно: «Найактивнішим волонтерам передбачені круті подарунки – фірмові футболки та кружки!»

Виникає питання: чому кошти виділяються на «круті подарунки» а не на потреби тварин?

Це виглядає просто абсурдом, волонтери «по-нитці збирають копійки», за які лікують та соціалізують псів.

Виходячи з простої логіки та згадуючи вислів: «Будь людиною, нагдуй голодну собаку» – мабуть логічніше, ці кошти було б витратити хоча б на одноразове харчування тих самих псів, а не на подарунки.

Практично, кошти виділені на підрахунок «підрахувальникам» псів,  мали б використовуватись за призначенням: для  вакцинації, кастрації/стерилізації, лікування, адаптації та на прилаштування чотирилапих друзів.» – говорить вона.

На своїй сторінці у Фейсбук, організатори підрахунку псів пишуть:

“З 15 по 17 вересня в Києві пройде щорічний підрахунок безпритульних собак.
Підрахунок проводиться по міжнародній методиці (WAP), з використанням унікальних мобільних додатків розроблених командою Animal-id.info UA, які вже використовуються в багатьох країнах світу.

Підрахунок безпритульних псів

Для успішного проведення акції потрібні, щонайменше, 100 волонтерів!
Реєстрація волонтерів відкрита за посиланням: https://animal-id.info/ua/site/become-volunteer

Якщо ти справді любиш тварин і маєш смартфон, то ми тебе дуже потребуємо!
ЗАХОДЬ ТА РЕЄСТРУЙСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Найактивнішим волонтерам передбачені круті подарунки – фірмові футболки та кружки!”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/21623973_512842509067412_826403219_n.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/21623973_512842509067412_826403219_n-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналКультураПодіїСуспільствоволонтери,догхантери,зоозахист,Київ,пси,собака'Бог дивиться на нас очима псів'. З якою метою щороку відбувається підрахунок безпритульних псів столиці? Замість конкретній допомозі безпритульним тваринам організатори даватимуть подарунки тим, хто буде активний у їх підрахунку. Ми запитали думку захисників безпритульних тварин, волонтерів які постійно займаються соціалізацією та прилаштуванням псів та котів у родини. Які дбають про...| Київської області та України | Kiev Time