Игорь Савчук: Волонтерам вдалося зламати мережеві ресурси бойовиків, де вони виявили секретні військові звіти штабу так званих “ДНР” і “ЛНР” .

Документи опублікував на своїй сторінці в Facebook волонтер “Миротворця” Ігор Савчук.

З опублікованого звіту випливає, що в ОРДЛО великі проблеми з особовим складом. Серед бойовиків збільшилося вживання алкоголю і наркотиків. Крім того, почастішали випадки дезертирства.

“Вдалося хакнути дуже цікавий документ штабу 2 АК. Багато корисної інформації. В НВФ ОРДЛО здається зовсім все погано. Зверніть увагу на морально-психологічний стан. Там вже самі визнали, що ж… а у них з мізками і настроєм. Кількість дезертирств збільшилася, бухають ще більше. Такі справи у терористів”, – написав Савчук.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/1475557006-1583-1024x681.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/1475557006-1583-150x150.jpegadminАнтипропагандаВійна з РосієюПодіїУкраїнське військоИгорь СавчукИгорь Савчук: Волонтерам вдалося зламати мережеві ресурси бойовиків, де вони виявили секретні військові звіти штабу так званих 'ДНР' і 'ЛНР' . Документи опублікував на своїй сторінці в Facebook волонтер 'Миротворця' Ігор Савчук. З опублікованого звіту випливає, що в ОРДЛО великі проблеми з особовим складом. Серед бойовиків збільшилося вживання алкоголю і наркотиків. Крім того,...| Київської області та України | Kiev Time