У цю номінацію потрапили водії, які паркувалися так, що заважали пішоходам, але усе це було не надто критично для руху людей.

Продовжує свою постійну рубрику про водіїв, які неправильно – і це дуже м’яко сказано – паркуються. Як завжди, підбірку водіїв-жлобів за останні кілька місяців ми оформили у такий собі “Хіт-парад”. – пише Depo.Київ

Почнемо з номінації “Паркуюсь, як жлоб”

Третє місце займає водій бусу, що припаркувався біля одного з будинків на Троєщині. Мабуть, власник авто не розрахував, що задня частина машини буде закривати фактично половину тротуару.

Друге місце посідає водій величезного автобусу, який взагалі чхати хотів на пішоходів. На вулиці Златоустівській біля Національного цирку й так не дуже якісний тротуар. А тут ще й водій автобусу вирішив прямісінько на цьому тротуарі запаркуватися.

Перше місце виборов водій легковика, що запаркувався на самісінькій зупинці автобуса на Подолі. Виходити пасажирам доводилося дуже незручно. Та й сам автобус зупинився прямо на дорозі.

Далі переходимо до номінації “Паркуюсь, як дегенерат”

Сюди потрапили водії, які взагалі не думають про пішоходів, і через це не можна пройти ні тротуаром, ні пішохідною зоною.

Третє місце посідають одразу кілька водіїв, які паркуються фактично на проїжджій частині вулиці Болсуновської, ща на Печерську. Тут є дорога з трьома смугами для руху. Середня смуга фактично дозволяє повертати наліво. Втім, багато водіїв зробили дану смугу місцем для паркування. Інколи тут паркуються одразу по кілька машин.

Переможцем даної номінації є водій крутої тачки з номером “ВР”. Біля одного з магазинів на вулиці Павлівській він так запаркувався, що пішоходам доводилося обходити це авто боком.

Ну і нарешті – найулюбленіша номінація наших читачів – “Паркуюсь, як мудак”. Тут зібрані водії, які зовсім еталонно чхали на інтереси пішоходів та дітей.

Третє місце займає водій машини, що ледь не заїхав у пішохідний перехід біля Бесарабского ринку.

ФОТО: Спільнота у “Фейсбуці” “Київ оперативний”

Друге місце можна сміливо віддавати водієві автівки, який припаркувався у центрі майданчику, де діти грають у футбол. Мабуть водій думав, що діти у школі чи відпочивають, а тому їм не до футболу.

ФОТО: Спільнота “Герой парковки” у “Фейсбуці”

Безумовним лідером не тільки номінації “Паркуюсь, як мудак”, але і усього хіт-параду водіїв-жлобів став керманич позашляховика. На початку травня він заїхав на пішохідну зону набережної на Оболоні. Після того, як вдосталь там “нагулявся”, водій вирішив виїхати з набережної сходами.

Це потрібно дивитися, адже словами це просто не описати.

Пише: Depo.КиївКиївАнтипропагандаКультураавтівки,Київ,мудак дня,парковкаУ цю номінацію потрапили водії, які паркувалися так, що заважали пішоходам, але усе це було не надто критично для руху людей. Продовжує свою постійну рубрику про водіїв, які неправильно - і це дуже м'яко сказано - паркуються. Як завжди, підбірку водіїв-жлобів за останні кілька місяців ми оформили у такий собі...| Київської області та України | Kiev Time