Сьогодні водій на автомобілі ВАЗ 21112 паралізував лінію швидкісних трамваїв №1 і 2.

Очевидці опублікували відео курйозної ДТП, яка однак призвела до затримки пасажирів.

Машина з незрозумілих причин опинилася на трамвайному полотні та не розминулася з вагоном. У результаті – в авто відірваний передній бампер та пошкоджений «бік». Прикметно, що з іншої сторони помітний ще один слід від зіткнень на цій машині.

Трамваї зупинилися о 14:05, і вже через 20 хвилин відновили свою роботу. На місце пригоди відправили патрульних.

А вже о 17:24 зупинились столичні трамваї №15,18 в районі вул. Дмитрівської в напрямку Подолу. Тут також сталася ДТП між трамваєм та автомобілем.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Sogodni-na-Borshhagivtsi-vodij-paralizuvav-liniyu-tramvayiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Sogodni-na-Borshhagivtsi-vodij-paralizuvav-liniyu-tramvayiv-150x150.jpgKievTimeАвтоДТПКиївПроисшествияБорщагівка,лінія трамваївСьогодні водій на автомобілі ВАЗ 21112 паралізував лінію швидкісних трамваїв №1 і 2. Очевидці опублікували відео курйозної ДТП, яка однак призвела до затримки пасажирів. Машина з незрозумілих причин опинилася на трамвайному полотні та не розминулася з вагоном. У результаті - в авто відірваний передній бампер та пошкоджений «бік». Прикметно, що з...| Київської області та України | Kiev Time