Сб. Лип 13th, 2024

Поліцейські виявили понад 7000 порушень, допущених водіями пасажирського транспорту

Упродовж 11 днів поліцейські виявили понад 7000 порушень, допущених водіями пасажирського транспорту.

Нагадаємо: із 20 квітня на дорогах України тривають заходи з перевірки транспортних засобів, що надають послуги з пасажирських перевезень.

Загалом поліцейські перевірили близько 36 тисяч одиниць транспорту, з-поміж них 1736 автобусів, призначених для перевезення організованих груп дітей.

За період проведення комплексу заходів “Перевізник” поліцейські оформили 7029 адміністративних матеріалів за порушення, допущені водіями автобусів. Найпоширеніші з них – перевезення пасажирів понад встановлену кількість, недотримання вимог дорожніх знаків та розмітки, нехтування правилами зупинки під час посадки та висадки пасажирів, наявність технічних несправностей транспортних засобів, керування водіями без необхідних документів, відхилення від визначеного маршруту руху та незаїзд на автостанцію, керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль.

Окрім цього, під час заходів поліцейські проводять профілактичні бесіди з водіями та перевізниками щодо неухильного дотримання вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.Related Post