Site icon Новини Києва

1 квітня 2018 року буде завершено опалювальний сезон в м. Ірпінь, селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське

опалювальний сезон в м. Ірпінь, селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське

Відповідно до розпорядження Ірпінського міського голови від 29.03.2018 року №76 «Про завершення опалювального сезону 2017 – 2018 рр. в м.Ірпінь та селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське» у зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла, 1 квітня 2018 року буде завершено опалювальний сезон в м.Ірпінь, селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське

«Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я згідно із заявами керівників таких установ, поданих з урахуванням Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу та в межах наявних фінансових призначень, погоджених з органом місцевого самоврядування», – йдеться у розпорядженні на сайті Ірпінської міської ради.

Бучу теплом забезпечує підприємство ПКПП “Теплокомунсервіс”. Працівники підприємства пояснили , що станом на 30 березня рішення про припинення опалювального сезону ще не прийнято.

– bucha.com.uaExit mobile version