Минулого тижня у Білій Церкві відбулася робоча зустріч, присвячена перспективам реконструкції стадіону “Трудові резерви”.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, на реконструкцію стадіону, за сприяння народного депутата України Хвичі Мепарішвілі, з державного бюджету України було виділено 20 млн.грн.

Реконструкція “Трудових резервів” буде відбуватися у три етапи: відновлення футбольного поля та легкоатлетичних доріжок; ремонт глядацьких трибун; оновлення фасаду, зовнішнього вигляду споруди. Терміни виконання робіт – близько двох років.

Під час зустрічі обговорили питання сертифікації стадіону, розглянули зразки дорожнього синтетичного покриття, зупинилися на його технічних характеристиках, вартості тощо.

Білоцерківці, які мають якісь пропозиції з приводу відновлення спортивного об’єкта, запрошуються на зустріч, яка відбудеться в адміністративному корпусі стадіону у четвер, 29 березня о 09:30.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/stadium_bc_17-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/stadium_bc_17-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьБіла Церква,міськрада,реконструкція,стадіон,Трудові резерви,Хвича МепарішвіліМинулого тижня у Білій Церкві відбулася робоча зустріч, присвячена перспективам реконструкції стадіону 'Трудові резерви'. Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, на реконструкцію стадіону, за сприяння народного депутата України Хвичі Мепарішвілі, з державного бюджету України було виділено 20 млн.грн. Реконструкція 'Трудових резервів' буде відбуватися у три етапи: відновлення футбольного поля та легкоатлетичних доріжок; ремонт глядацьких...| Київської області та України | Kiev Time