Проект продовження метро до аеропорту “Бориспіль” буде коштувати близько 300 млн доларів.

У Міністерстві інфраструктури України заявили про можливість продовження столичного метро до аеропорту “Бориспіль”. На думку заступника міністра інфраструктури Віктора Довганя, це забезпечить зручний та швидкий зв’язок міста з повітряними воротами країни, повідомляє видання “Ліга.Бізнес”.

За словами Віктора Довганя, проект буде коштувати дорожче, ніж запуск електрички, який планувався спочатку, – близько 300 млн доларів, а не 120 млн доларів. Також під час будівництва, яке триватиме не менше двох років, буде частково обмежено рух Бориспільською трасою.

Альтернативою метро є запуск швидкісної електрички. В Міністерстві інфраструктури кажуть, що в разі заміни електропоїздів дизельними, проект “Повітряний експрес” обійдеться державі не 372 мільйонів доларів, як повідомлялося раніше, а в 120 мільйонів.

Як повідомив Віктор Довгань, зараз обидва проекти знаходяться на розгляді уряду, який має вибрати один з озвучених варіантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що розробкою проекту будівництва четвертої гілки столичного метрополітену на Троєщину займатиметься китайська компанія China Pacific Construction Group.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/01_690.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/01_690-150x150.jpgYuliyaВладаЕкономікаАеропорт Бориспіль,Київський метрополітен,Міністерство інфраструктури УкраїниПроект продовження метро до аеропорту 'Бориспіль' буде коштувати близько 300 млн доларів. У Міністерстві інфраструктури України заявили про можливість продовження столичного метро до аеропорту 'Бориспіль'. На думку заступника міністра інфраструктури Віктора Довганя, це забезпечить зручний та швидкий зв'язок міста з повітряними воротами країни, повідомляє видання 'Ліга.Бізнес'. За словами Віктора Довганя, проект буде...| Київської області та України | Kiev Time