Рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міськради від 13 лютого було створено робочу групу з питань надання особам, які брали участь в антитерористичній операції, одноразової матеріальної допомоги на проведення складних хірургічних операцій.

Тепер ветерани війни та демобілізовані учасники АТО мають можливість отримати кошти на ендо- і слухопротезування, операції неврологічного, серцево-судинного, онкологічного напрямку.

Наприкінці минулого року Білоцерківська міськрада одноголосно підтримала “Міську комплексну програму підтримки ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки”, якою зокрема передбачено ряд заходів у сфері медичного обслуговування, в тому числі надання одноразової матеріальної допомоги на проведення складних хірургічних операцій.

У рамках цієї комплексної програми кошти надаються не частіше одного разу на рік і лише тим громадянам, які зареєстровані в м.Біла Церква і перебувають на обліку в управлінні  соцзахисту населення міської ради, в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Останнім днем подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги є 10 грудня відповідного бюджетного року. Всі необхідні документи потрібно подавати в управління  соцзахисту населення міської ради.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/4ee03a-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/4ee03a-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЕкономікаКиївська областьБіла Церква,Білоцерківська міськрада,Допомога учасникам АТОРішенням виконавчого комітету Білоцерківської міськради від 13 лютого було створено робочу групу з питань надання особам, які брали участь в антитерористичній операції, одноразової матеріальної допомоги на проведення складних хірургічних операцій. Тепер ветерани війни та демобілізовані учасники АТО мають можливість отримати кошти на ендо- і слухопротезування, операції неврологічного, серцево-судинного, онкологічного напрямку. Наприкінці...| Київської області та України | Kiev Time