Координатор «Стоп корупції» Богдан Хмельницький під загрозою фізичної розправи «віджав» паркувальний майданчик в м. Києві, про що повідомив потерпілий власник автостоянки та активісти “Всеукраїнського товариства ветеранів АТО”, які 04.09.2017 р. зробили спробу  протидії рейдерському захопленню автостоянки, яка знаходиться на даху підземної автостоянки за адресою: м. Київ, мікрорайоні Позняки, вул. А. Ахматової, 15-а:

Захоплення здійснив координатор ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький, який проживає поруч. Пан Хмельницький багато років користувався цією стоянкою і підтримував товариські стосунки із Сергієм Дьяченком, керівником фірми «Самей», яка легально працювала  як оператор цей автостоянки.

У квітні ц.р. під загрозою фізичної розправи Богдан Хмельницький усунув пана Сергія від операційної діяльності і виставив свою охорону. Водночас Хмельницький значно збільшив платню за користування майданчиком. При цьому рейдер пред’явив договір, укладений  2 роки тому між КП «Київтранспарксервіс» і ТОВ «МТР груп» щодо парковки (!), яка знаходиться за іншою адресою і має інший кадастровий номер.

Слід зазначити, що автостоянки і парковки мають різні правові механізми роботи. Проте корумповані особи КП «Київтранспарксервіс» і особисто радник голови підприємства Олександр Граб у справі рейдера Хмельницького цього навіть не враховували.

Кримінальне провадження № 12017100020004977, яке було відкрите за даним фактом 10.05.2017 р. у Дарницькому  управлінні Національної поліції м. Києва, належним чином не розслідується.

Маючи офіційне підтвердження від Київської міської державної адміністрації про те, що підприємницька структура ТОВ «МТР груп» працює на автомобільній стоянці незаконно (лист від 31.08.2017 р. № 053105-2941), активісти “Всеукраїнського товариства ветеранів АТО” вирушили на підтримку потерпілому від рейдерів Сергію Дьяченко, який мав намір повернути контроль над своєю стоянкою, та звернувся за допомогою до бійців.

Група активістів, на чолі з  заступником голови правління ГО «Всеукраїнське товариство ветеранів АТО» Сергієм Грабом, разом з заступником керівника ТОВ «Самей» та небайдужими громадянами – сусідами та власниками автомобілів у мірній спосіб усунули зі стоянки рейдерів ТОВ «МТР груп» і передали її законному власнику Сергію Дьяченко.

активіст Сергій Граб
активіст Сергій Граб та співробітник поліції

Раптом, на стоянку по черзі прибули наступні люди:

  1. Олександр Граб, радник директора КП «Київтранспарксервіс», голова Дарницької громадської варти, який брудною лайкою на адресу активістів намагався повернути майданчик під охорону рейдера.
  2. Знімальна група проекту «Стоп корупції» у супроводі юристів і численних активістів зазначеної організації; група марно вишукувала порушення законодавства з боку ТОВ «Самей» і групи громадської підтримки.
  3. Поліцейські підрозділи, які в коректний спосіб здійснили документування подій, що відбувались.
  4. Богдан Хмельницький, який намагався переконати активістів, що не чинив фізичного тиску на Дьяченка і діяв у законній спосіб.
На фото зліва - активіст Михайло Бурда, справа рейдер, координатор «Стоп корупції» Богдан Хмельницький
На фото зліва – активіст Михайло Бурда, справа – рейдер, координатор «Стоп корупції» Богдан Хмельницький
На фото Олександр Граб, радник директора КП «Київтранспарксервіс», голова Дарницької громадської варти
На фото: Олександр Граб, радник директора КП «Київтранспарксервіс», голова Дарницької громадської варти

Пізно увечері до паркувального майданчику увірвалась група людей,  у кількості близько 40 осіб.   Активісти “Всеукраїнського товариства ветеранів АТО” ідентифікували найманців як членів громадського формування «Лівий берег». Стоянка знову була захвачена рейдерами.

На даний час паркувальний майданчик за адресою вул. А. Ахматової, 15-а знаходиться під контролем рейдера Богдана Хмельницького. 

Також,  ми виявили корупційну схему за участю співробітників КП «Київтранспарксервіс» і ТОВ «МТС груп», за якою протягом останніх 5 місяців у м. Києві було «віджато» близько 30 паркувальних майданчиків.

Богдан Хмельницький є координатором ГО «Стоп корупції» та головою правління ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького»;  у 2017 році Хмельницький намагався стати членом Ради Громадського контролю НАБУ; неофіційна біографія Богдана Хмельницького (справжнє прізвище – Майданюк) вказує на його зв’язки з кримінальним світом.

Якщо Вам відома інформація про рейдерські захоплення та інши протизаконні дії вищевказаних громадян, звертайтесь до нас за телефоном: 067-537-76-44″ – Прес-служба ГО «Всеукраїнське товариство ветеранів АТО», м. Київ