Корпорація Roshen судиться з російською кондитерською компанією «Объединённые кондитеры» через марку цукерок «Рачки».

Про це розповів глава кондитерської корпорації Roshen В’ячеслав Москалевський в інтерв’ю «Економічній правді».

Коментуючи слова журналіста про те, що довколо «Київського торта» триває декілька судових суперечок, Москалевський сказав:

«Не тільки, ми ж люди бувалі. Є суперечки з Ferrero, з’ясовуємо стосунки з російськими «Об’єднаними кондитерами» за радянські марки».

Він уточнив, що йдеться про марки цукерок «Рачки» та «Корівка».

Москалевський додав, що засідання по «Рачках» відбуваються у суді Вашингтону.

Також він заявив, що не збирається відмовлятися від виробництва «Київського торту», щоб прищеплювати покупцям здоровий спосіб життя.

«Якщо українці купують, то я це виробляю. Хто може спробувати «Київський торт»? Мешканці Києва. Може бути, Одеси, Харкова. Усе. Звичка їсти торти — це чисто київський варіант», — сказав він.

Громадськеhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Korporatsiya-Roshen-sudytsya-z-rosijskoyu-kondyterskoyu-kompaniyeyu-cherez-marku-tsukerok-Rachky.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Korporatsiya-Roshen-sudytsya-z-rosijskoyu-kondyterskoyu-kompaniyeyu-cherez-marku-tsukerok-Rachky-150x150.jpgKievTimeЕкономікаПодіїРошен,суд,цукерки РачкиКорпорація Roshen судиться з російською кондитерською компанією «Объединённые кондитеры» через марку цукерок «Рачки». Про це розповів глава кондитерської корпорації Roshen В’ячеслав Москалевський в інтерв'ю «Економічній правді». Коментуючи слова журналіста про те, що довколо «Київського торта» триває декілька судових суперечок, Москалевський сказав: «Не тільки, ми ж люди бувалі. Є суперечки з Ferrero, з'ясовуємо...| Київської області та України | Kiev Time