99,99% державного підприємства “Київпассервіс” планують продати інвестору.

Фонд держмайна України (ФДМ) України готує до продажу на конкурсах із відкритістю пропозиції ціни за принципом аукціону державне підприємство “Київпассервіс”, яке станом на сьогодні включає Київський автовокзал, п’ять автостанцій у столиці та 19 – у Київській області. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в. о. голови ФДМ Віталій Трубаров.

“Готуємо до приватизації два великі підприємства – Машинобудівне виробниче об’єднання “Оріон” та “Київпассервіс”, які мають бути продані до 31 жовтня 2018 року”, – йдеться у повідомленні.

Крім “Київпассервісу” до продажу також готують АТ “Машинобудівне виробниче об’єднання (МВО) “Оріон” у місті Одеса. Наразі Фонд держмайна України створив комісії, які до мають 25 лютого завершити їх інвентаризацію. Після цього буде проведена оцінка та сформовані умови продажу.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві за 561 мільйон гривень планують продати цех заводу “Арсенал”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/sm500x350_image-1d52379a.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/sm500x350_image-1d52379a-150x150.jpgYuliyaЕкономікаКиїв"Київпассервіс",Фонд держмайна України99,99% державного підприємства 'Київпассервіс' планують продати інвестору. Фонд держмайна України (ФДМ) України готує до продажу на конкурсах із відкритістю пропозиції ціни за принципом аукціону державне підприємство 'Київпассервіс', яке станом на сьогодні включає Київський автовокзал, п'ять автостанцій у столиці та 19 - у Київській області. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в....| Київської області та України | Kiev Time