Голосіївський райсуд Києва наклав арешт на фармацевтичний завод “Фармекс Груп”, розташований в Борисполі Київської області. Відомо, що кінцевим власником заводу є Олександр Шишкін, чинний член Ради Федерації та комітету безпеки і оборони РФ.

“Арешт накладено за клопотанням БТА Банку, цивільного позивача в кримінальному провадженні щодо розкрадання з банку понад $ 6 млрд і легалізації викрадених коштів за попередньою змовою з іноземними громадянами”, – йдеться у повідомленні прес-служби юридичної фірми “Ільяшев і Партнери”.

У повідомленні зазначається, що колишній власник БТА Банку Мухтар Аблязов провів із фармацевтичним заводом махінації на суму близько 3 мільярди гривень.

“Суд послався на ст. 5 Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, отриманих злочинним шляхом, та про фінансування тероризму, що зобов’язує державу вживати заходи щодо накладення арешту на майно, в яке були конвертовані кошти, отримані злочинним шляхом”, – пояснили в “Ільяшев і Партнери”.

Нагадаємо, раніше англійський суд задовольнилв позови БТА проти Аблязова і його подільників на суму понад $4 млрд. Крім того, Лондонський суд засудив банкіра до 22 місяців в’язниці за неправдиві свідчення, однак від покарання банкір сховався, а в липні 2013 року його затримали на Лазурному березі у Франції.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/158.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/158-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюЕкономікаКиївГолосіївський суд,завод "Фармекс Груп",Олександр ШишкінГолосіївський райсуд Києва наклав арешт на фармацевтичний завод 'Фармекс Груп', розташований в Борисполі Київської області. Відомо, що кінцевим власником заводу є Олександр Шишкін, чинний член Ради Федерації та комітету безпеки і оборони РФ. 'Арешт накладено за клопотанням БТА Банку, цивільного позивача в кримінальному провадженні щодо розкрадання з банку понад $...| Київської області та України | Kiev Time