Чт. Лип 25th, 2024

На Борщагівці заарештували банду підлітків, яка тероризувала продавців

Вер22,2017

Про це повідомляє поліція Києва.

Після вчинення першого нападу найстаршому з них виповнилося 18 років – саме він агітував знайомих на розбої та вказував їхні ролі.

Ватажок банди кожному члену надавав чіткі інструкції. Зазвичай, до магазину заходили двоє чи троє осіб, а інші чекали на вулиці, не даючи іншим покупцям увійти. Із собою завжди брали ножі, в деяких випадках був пістолет і електрошокер.

Під час першого нападу наприкінці серпня вони забрали виручку із каси, погрожуючи ножем продавцю продуктового магазину. Наступний епізод скоїли за таким же сценарієм. Втрете продавця притисли до холодильника і погрожували фізичною розправою.

Наступного разу вони взяли із собою травматичний пістолет і з ним намагалися пограбувати ще один магазин. Проте продавець, яка різала сосиски, із ножем в руках пішла на нападника. Той не наважився вистрілити, кинув зброю і втік.

«Останнього разу продавця вдарили електрошокером. А коли втікали – ми їх затримали. Потерпілі під час проведення слідчих дій вказували на нападників. Загальна сума, якою заволоділи завдяки розбійним нападам, становить близько 30 тисяч гривень», – зазначили у поліції.

Підліткам та їхньому ватажку загрожує до дванадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

 

«Вголос»Related Post