У місті Васильків Київської області підприємство компанії “Стімекс” розпочало виробництво нового сертифікованого продукту по зміцненню берегових ліній – Палі ПВХ (шпунт).

Подібна продукція раніше не вироблялася в Україні. Даний матеріал активно використовується для берегового укріплення різних водойм, а також для захисту споруд від підмиву водою і від зсувів, для захисту конструкцій від факторів, що впливають на їх руйнування.

“Ми пропонуємо випуск виробів у двох моделях: LD-250, LD-303. Ми впевнені, що наша продукція буде гідно конкурувати на ринку України з аналогічними позиціями імпортного виробництва і зацікавить наших партнерів як ціною, так і якістю.”, – повідомляє прес-служба компанії.

На сьогодні продукція виробляється серійно, набуває все більшої популярності в Україні та викликає значну зацікавленість серед європейських компаній в Бельгії, Литві, Нідерландах та Румунії, приваблюючи покупців якістю та ціною.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/MyCollages-1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/MyCollages-1-707x400-150x150.jpgКиївTimeВасильківЕкономікаКиївська областьВасильків,зміцнення берегових ліній,Київська обл.,компанія “Стімекс”,Палі ПВХ,шпунтУ місті Васильків Київської області підприємство компанії “Стімекс” розпочало виробництво нового сертифікованого продукту по зміцненню берегових ліній – Палі ПВХ (шпунт). Подібна продукція раніше не вироблялася в Україні. Даний матеріал активно використовується для берегового укріплення різних водойм, а також для захисту споруд від підмиву водою і від зсувів, для захисту...| Київської області та України | Kiev Time