29 березня, у селі Ставчани Пустомитівського району на Львівщині відкрили нові виробничі потужності ПП «Оліяр» Майола. Компанія займається виробництвом рафінованої соняшникової олії, і є одним з найбільших виробників олії у Західній Україні.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що завдяки інвестиціям у сумі 100 мільйонів гривень, виробництво збільшить кількість працівників до 800 чоловік.

Як повідомляється, до складу виробничих потужностей підприємства входять олійноекстракційний завод, завод рафінації і дезодорації та цех фасування. Компанія провела реконструкцію олійноекстраційного заводу, де встановили сучасне обладнання провідних світових виробників, яке вирізняється енергозбереженням і зводить до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище, але при цьому зберігаються високі показники продуктивності та якості продукції.

“Державна архітектурно-будівельна інспекція сьогодні змінює формати і ми стаємо ближчими до забудовників та інвесторів. Ми робимо все для того, щоби створювати якомога більше таких об’єктів, які сьогодні створюють нові робочі місця”, – зазначив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

Потужність заводу з виготовлення рафінованої олії – 300 тонн на добу. За потужністю виробництва компанія посідає 3-є місце в Україні серед виробників рафінованої соняшникової олії.

На новому олійноекстраційному заводі діє елеватор для зберігання насіння олійних культур місткістю 34 400 м3.

– Львівська обласна державна адміністраціяhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/zavod-z-vygotovlennya-oliyi-na-Lvivshhyni.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/zavod-z-vygotovlennya-oliyi-na-Lvivshhyni-150x150.jpgKiev-TimeЕкологіяЕкономікаЗроблено в Українівиробництво,Економіка,Львів29 березня, у селі Ставчани Пустомитівського району на Львівщині відкрили нові виробничі потужності ПП «Оліяр» Майола. Компанія займається виробництвом рафінованої соняшникової олії, і є одним з найбільших виробників олії у Західній Україні. Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що завдяки інвестиціям у сумі 100 мільйонів гривень, виробництво збільшить кількість працівників...| Київської області та України | Kiev Time