На Борщагівську лінію швидкісного трамвая виходить тематичний трамвай у рамках проекту «Видатні українці». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Цього разу трамвай прикрашає портрет Валерія Лобановського – одного з десяти найкращих тренерів європейського футболу за версією УЄФА, легенди, якою пишається не лише Київ та Україна, але й увесь світ.

«Загалом, швидкісною лінією вже курсують «імениті» трамваї з зображеннями Бориса Патона, Ярослава Мудрого, Анни Київської та Миколи Амосова. На черзі – Олександр Довженко. Першою була Анна Київська. Разом із мером ми проїхалися маршрутом у лютому цього року», – написав Дмитро Давтян та зазначив, що усього останнім часом КП «Київпастранс» придбало 35 трамвайних вагонів «PESA Fokstrot» та 5 «Електрон T5B64».https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Lobanovsky-1024x768.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Lobanovsky-150x150.jpgKiev-TimeЕкономікаКиївКультуравидатні діячі,Київ,Лобановский,ТрамвайНа Борщагівську лінію швидкісного трамвая виходить тематичний трамвай у рамках проекту «Видатні українці». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Цього разу трамвай прикрашає портрет Валерія Лобановського – одного з десяти найкращих тренерів європейського футболу за версією УЄФА, легенди, якою пишається не лише Київ та Україна,...| Київської області та України | Kiev Time