Чт. Чер 13th, 2024

Голова Верховної Ради Андрій Парубій задекларував доходи за минулий рік у розмірі 733 тис.грн, з яких 288,721 тис. – зарплата за основним місцем роботи, а 443,771 тис. – подарунки у негрошовій формі.

Згідно з е-декларацією Парубія за 2017 рік, окрім того 47,670 тис.грн. минулоріч заробила його дружина у Львівському національному університеті ім.І.Франка.

Також у декларації голави ВР з’явилася квартира площею 92,1 кв.м.  у Львові вартістю 739, 585 тис.грн., право власності на яку він набув у грудні 2017 року.

Парубій задекларував право користуватися квартирою площею 41,58 кв.м, квартиру (21,6 кв.м) у Львові, житловий будинок (32 кв.м) і земельну ділянку площею 1130 кв.м у н.п. Уричі Сколівського району Львівської області – у власності дружини.  Подружжя також має два автомобілі.

Окрім того, у декларації Парубія – оренда номеру площею 50 кв.м у готелі “Київ”. 

У готівці спікер ВР має 340 тис.грн та 30,6 тис.доларів.

Коментуючи набуття права власності на квартиру, Парубій заявив, що це не новопридбана квартира, а та, у якій він вже багато років живе з родиною.

“Після одруження я весь час проживав із сім’єю разом зі своїм батьком у квартирі у Львові, над його квартирою переобладнав горище на окрему мансарду. Фактично, квартира та горище були окремими приміщеннями, але у документах значилися як 1 об’єкт нерухомості і було оформлене на батька та брата”, – зазначив спікер ВР.

Парубій повідомив, що минулого року “вирішив навести лад у документах та оформити кожну квартиру як окрему”.

“Відповідно я переоформив своє право власності на квартиру шляхом дарування від моїх близьких родичів, про що зазначено у моїй декларації”, – пояснив він.

Спікер ВР заявив, що також задекларував готельний номер, у якому мешкає у Києві.

“Моїй дружині належить земельна ділянка у Львівській області площею 11 соток із будиночком на ній загальною площею 32 кв.м, а також квартира у Львові площею 21,6 кв.м. Також я задекларував родинну квартиру у Львові площею 41,58 кв.м, у якій хоч і не проживаю, і не володію, але був там зареєстрований. У цій квартирі я не маю жодної частки власності, більш того – станом на зараз я уже виписаний з цієї квартири”, – додав Андрій Парубій. Related Post