Site icon Новини Києва

Посли ЄС схвали фінансування для України у сумі 18 млрд євро

Посли країн ЄС погодили пакет фінансової допомоги Україні на суму 18 мільярдів євро. Про це повідомляється в Twitter представництва Чехії у Раді ЄС.

“Посли у цілому одностайно схвалили пакет фінансової підтримки для надання Україні 18 мільярдів євро у 2023 році. #EU2022CZ дотримується своєї обіцянки допомогти Україні протистояти Росії, а ЄС залишається єдиним”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, узгоджено мінімальний податок для великих компаній у розмірі 15%. Угорщині також розблокували кошти із фондів ЄС у розмірі 5,8 євро млрд, якщо Будапешт виконає 27 попередніх умов.

“Посли ЄС загалом узгодили пакет фінансової допомоги Україні у розмірі 18 млрд євро, мінімальний податок для великих корпорацій у розмірі 15%, затвердження плану Угорщини щодо відновлення та стійкості та угоду про умови”, – йдеться у повідомленні.

Фінансування може здійснюватись регулярними траншами у вигляді кредитів на пільгових умовах.

Нагадаємо, раніше Рада ЄС досягла згоди щодо законодавчого пакету, який дозволить ЄС фінансово допомагати Україні протягом 2023 року на суму 18 мільярдів євро.Exit mobile version