Чт. Лип 18th, 2024

Прогресивне Ханчжоу стане партнером Києва у технологічній сфері

Прогресивне Ханчжоу стане партнером Києва у технологічній сфері

Київ може стати містом-побратимом технологічного лідера – китайського міста Ханчжоу. Про таку можливість ішлося під час зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна і заступника міського голови – секретаря Київради Володимира Прокопіва з мером Ханчжоу і представниками його муніципалітету.

Сторони вбачають, що такий крок сприятиме поглибленню взаємовигідного партнерства та напрацюванню корисних ділових зв’язків.

«У Ханчжоу розташовані офіси таких гігантів, як Alibaba та Geely. Це місто вважається одним із передових у технологічній галузі. Тож партнерство із Ханчжоу дозволить Києву підсилити свої прагнення до «розумного» розвитку. Останні кілька років ми плідно працюємо у цьому напрямі і вже маємо чимало надбань. Однак цей процес невпинний, українська столиця має розвиватися як з огляду на географічні й економічні особливості, так і вимоги сучасності. Я впевнений, що побратимство буде корисним і в діловому та технологічному, і в культурному сенсі», – вважає Дмитро Давтян.

«Для Києва дуже важливо розвивати міжнародне партнерство. Рух споріднених міст – важливий інструмент, аби заручитися підтримкою передових світових мегаполісів. Я радий, що прогресивне Ханчжоу стане нашим партнером у технологічній сфері. Сподіваюся, що співпраця не обмежиться лише декларацією на папері, а Київ отримає реальний практичний результат. Зустріч із керівництвом Ханчжоу це лише підтвердила», – наголосив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Нагадаємо, що Київ приєднався до руху споріднених міст у 1961 році, першими містами-побратимами української столиці стали польське місто Краків і фінське Тампере. На початок цього року Київ має 54 міста-побратима.

КМДАRelated Post