Site icon Новини Києва

Rheinmetall збільшить виробництво снарядів для Німеччини, країн НАТО та України

Rheinmetall

Rheinmetall

Rheinmetall збільшить виробництво снарядів для Німеччини, країн НАТО та України.

Німецький концерн Rheinmetall оголосив про плани значно збільшити виробництво снарядів для артилерії. Це рішення було прийнято у відповідь на зростаючий попит з боку Німеччини, країн НАТО та України.

Rheinmetall планує:

Це рішення Rheinmetall є важливим кроком у посиленні обороноздатності Німеччини, країн НАТО та України. Воно також свідчить про те, що війна в Україні змусила європейські країни переглянути свої оборонні стратегії.

Rheinmetall

Це німецький виробник автомобілів і зброї зі штаб-квартирою в Дюссельдорфі, Німеччина. 20 березня 2023 року Групу підвищили до DAX, провідного індексу акцій Німеччини. Компанія є провідним міжнародним постачальником систем для оборонної промисловості та водночас рушієм перспективних технологічних і промислових інновацій на цивільних ринках. .

Продукція Rheinmetall включає:

Військова техніка, наприклад танки та бронетранспортери
Артилерійські системи, такі як гаубиці та міномети
Боєприпаси, такі як снаряди та ракети
Системи радіоелектронної боротьби
Цивільні товари, такі як автомобільні компоненти та залізничні технології
Компанія брала участь у низці суперечливих проектів, включаючи постачання зброї до Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів, яких звинувачують у порушенні прав людини. Проте Rheinmetall також активно критикує вторгнення росії в Україну та постачає українському уряду військове обладнання.

У відповідь на війну в Україні компанія Rheinmetall оголосила про плани значно збільшити виробництво артилерійських снарядів. Компанія планує інвестувати 2 мільярди євро в розширення своїх виробничих потужностей і прагне виробляти 200 000 155-мм снарядів на рік до 2025 року. Це чотириразове збільшення поточного рівня виробництва.

Рішення компанії збільшити виробництво артилерійських снарядів є значною подією. Це свідчить про те, що компанія готова відігравати важливу роль у постачанні зброї в Україну та інші країни, які виступають проти росії. Це також відображає зростання попиту на військову техніку після війни в Україні.Exit mobile version