РНБО запровадила санкції проти Фірташа і Фукса
Дмитро Фірташ
фото Українська правда

Про це йшлося на брифінгу

РНБО запровадила санкції проти Дмитра Фірташа і Павла Фукса. Про це повідомив секретар Ради нацбезпеки Олексій Данілов під час брифінгу.

За його словами, санкції проти Фірташа пов’язані з його участю в титановому бізнесі, а проти Фукса – щодо ситуації, пов’язаної з компанією “Голден Деррік”.

Як повідомляв 5.ua, 21 травня 2021 року президент Володимир Зеленський указом затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про введення санкцій проти ватажків терористів, злодіїв у законі й іноземних кримінальних авторитетів. У списку фізичних осіб, щодо яких вводяться санкції, – 674 особи.

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/06/rnbo-zaprovadila-sankc-proti-f-rtasha-fuksa-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/06/rnbo-zaprovadila-sankc-proti-f-rtasha-fuksa-1-150x150.jpgadminЕкономікаДмитро Фірташ фото Українська правда Про це йшлося на брифінгу РНБО запровадила санкції проти Дмитра Фірташа і Павла Фукса. Про це повідомив секретар Ради нацбезпеки Олексій Данілов під час брифінгу. За його словами, санкції проти Фірташа пов'язані з його участю в титановому бізнесі, а проти Фукса – щодо ситуації, пов'язаної з компанією 'Голден...| Київської області та України | Kiev Time