Фонд держмайна виключив зі списку на приватизацію контрольні пакети низки ТЕЦ, обленерго, а також ПАТ “Турбоатом” зі списку приватизації на 2018 рік.

Про це повідомили у ФДМУ.

“Відповідний наказ опублікований у газеті “Відомості приватизації”, – зазначили у прес-службі Фонду.

За даними ЗМІ, зі списку були виключені контрольні пакети акцій п’яти обленерго, блокуючі пакети акцій трьох обленерго і Донбасенерго.

У нових списках у порівнянні із затвердженими в кінці минулого року відсутні також 75,22% акцій Турбоатома. З чотирьох запланованих до продажу ТЕЦ – Криворізької, Миколаївської, Дніпровської і Херсонській – залишена тільки Миколаївська.

Як випливає з наказу ФДМУ, продаж ПАТ “Центренерго” запланований на червень цього року.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/101624.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/101624-150x150.jpgKiev-TimeЕкономікаприватизація,Турбоатом,Фонд держмайна УкраїниФонд держмайна виключив зі списку на приватизацію контрольні пакети низки ТЕЦ, обленерго, а також ПАТ 'Турбоатом' зі списку приватизації на 2018 рік. Про це повідомили у ФДМУ. 'Відповідний наказ опублікований у газеті 'Відомості приватизації', - зазначили у прес-службі Фонду. За даними ЗМІ, зі списку були виключені контрольні пакети акцій п'яти обленерго, блокуючі пакети...| Київської області та України | Kiev Time