КМДА ухвалила рішення з 14 липня встановити нові тарифи на проїзд в громадському транспорті. Так, проїзд у транспорті коштуватиме 6,30 грн для постійних пасажирів і 8 грн – за разову поїздку.

Про це під час брифінгу поінформував заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення з 14 липня встановити нові тарифи на проїзд в громадському транспорті. Пасажири, які користуються проїзними квитками і безконтактними картками при поповненні будуть платити за одну поїздку від 6 грн 30 коп. Міська адміністрація встановлює максимально низьку вартість проїзду саме для киян, які користуються транспортом постійно, а для гостей міста ця ціна буде складати 8 гривень за одну поїзду”, – сказав Давтян.

Він зазначив, що завданням столичної влади є зберегти всі пільги на проїзд в громадському транспорті для пенсіонерів, ветеранів АТО, чорнобильців та інших категорій.

Джерело Укрінформhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/podorozhanie-proezd-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/podorozhanie-proezd-707x400-150x150.jpgКиївTimeЕкономікаКиївКиїв,проїзд,тарифиКМДА ухвалила рішення з 14 липня встановити нові тарифи на проїзд в громадському транспорті. Так, проїзд у транспорті коштуватиме 6,30 грн для постійних пасажирів і 8 грн - за разову поїздку. Про це під час брифінгу поінформував заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє кореспондент Укрінформу. 'Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення з 14...| Київської області та України | Kiev Time