У тому, що опалювальний сезон в деяких житлових та більший частині адміністративних будівель досі не розпочався, “Київенерго” звинувачує боржників та Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Як повідомили у “Київенерго”, з початку опалювального сезону у Києві без опалення досі залишаються 7% будинків житлово-будівельного комплексу та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Тепла не дочекалися і 6% відомчого житла, а також 4767 адміністративних будівель. Не краща ситуація і з навчальними закладами – не зважаючи на те, що в школи Києва опалення подали вчасно, з 203 вищих навчальних закладів тепло отримують лише 9.

В компанії зазначають, що проблеми з теплопостачанням у житлових комплексах існують через те, що населення заборгувало “Київенерго” більше 100 мільйонів гривен. Серед інших причин – відсутність актів про готовність до опалювального сезону.

“Щодобово збитки від опалення закладів соцсфери (школи, дитячі садки, лікарні) складають 1,2 мільйони гривень. Їх підключили до тепла в антикризовому режимі за рішенням Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій КМДА. А адміністративні будинки і вищі навчальні заклади досі страждають від неврегульованої ціни на газ”, – повідомили у прес-службі “Київенерго”.

В компанії звинувачують НКРЕКП у бездіяльності – мовляв, досі неврегульований дисбаланс між фактичною і тарифною ціною на газ для бюджетних організацій ставить під загрозу опалювальний сезон у Києві. Нагадаємо, “Київенерго” купує газ за ціною 7,9 тис. грн/1 тис. кубів, тоді як как в тариф на опалення бюджетних организацій закладено цифру в 4,9 тис. грн/1 тис. кубів.

Раніше стало відомо, що в КМДА доручили “Київенерго” владнати ситуацію з теплопостачанням в триденний строк.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/kyivenergo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/kyivenergo-150x150.jpgYuliyaВладаЕкономікаКиїв"Київенерго",КМДА,НКРЕКП,опалювальний сезон,тарифи на теплопостачанняУ тому, що опалювальний сезон в деяких житлових та більший частині адміністративних будівель досі не розпочався, 'Київенерго' звинувачує боржників та Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Як повідомили у 'Київенерго', з початку опалювального сезону у Києві без опалення досі залишаються 7% будинків житлово-будівельного комплексу...| Київської області та України | Kiev Time