Придбаний через Інтернет квиток можна пред’явити провіднику в роздрукованому вигляді або на екрані гаджета.

“Укрзалізниця” розширила перелік поїздів, на які можна оформити електронні квитки, придбані через Інтернет. Зокрема, йдеться про регіональні поїзди 800-ї нумерації, електронний проїзний документ на які можна буде оформити з 7 та з 10 лютого. Перевага електронних квитків у тому, що їх не потрібно обмінювати у касах вокзалів на звичайні квитки, адже провідники вказаних поїздів забезпечені мобільними терміналами контролю, повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

В “Укрзалізниці” зазначають, що  такий квиток можна  пред’явити провідникові в роздрукованому вигляді або на екрані гаджета. В “Укрзалізниці” повідомляють, що наступним кроком стане запровадження електронних квитків на міжнародні поїзди.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” перейшла на новий графік руху поїздів, тим самим синхронізувавши графік на новий період з країнами ЄС.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/yacenko-080.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/yacenko-080-150x150.jpgYuliyaЕкономікаСуспільство"Укрзалізниця",електронні квиткиПридбаний через Інтернет квиток можна пред’явити провіднику в роздрукованому вигляді або на екрані гаджета. 'Укрзалізниця' розширила перелік поїздів, на які можна оформити електронні квитки, придбані через Інтернет. Зокрема, йдеться про регіональні поїзди 800-ї нумерації, електронний проїзний документ на які можна буде оформити з 7 та з 10 лютого. Перевага електронних...| Київської області та України | Kiev Time