В Азовське море через Керченський міст не зможуть зайти близько 144 великогабаритних суден і кораблів.

Про це виданню «Настоящее Время» розповів начальник адміністрації Маріупольського морського порту в Україні Ігор Барський.

«В Азовське море більше не зможуть заходити судна типу Panamax і більше. Ми провели оцінку тих судів, які до нас заходили за останні три роки. Так ось, в Азовське море більше не зможе заходити 144 судна, які заходили в Маріупольський порт за останні два-три роки», —розповів Барський.

Зазначимо, що судна типу Panamax — це клас морських суден (в основному це вантажні судна, але є і пасажирські), котрі можуть проходити шлюзами Панамського каналу. Типове Panamax-судно має бути не більше 294 м в довжину та 32,3 м ширину при осаді до 12,04 м.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму після анексії півострова, має з’єднати анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Міністерство інфраструктури України заявило, що готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Azovske-more-bilshe-ne-zmozhut-zahodyty-velykogabarytni-sudna-i-korabli.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Azovske-more-bilshe-ne-zmozhut-zahodyty-velykogabarytni-sudna-i-korabli-150x150.jpgKievTimeВладаЕкономікаПодіїАзовське море,Керченський міст,суднаВ Азовське море через Керченський міст не зможуть зайти близько 144 великогабаритних суден і кораблів. Про це виданню «Настоящее Время» розповів начальник адміністрації Маріупольського морського порту в Україні Ігор Барський. «В Азовське море більше не зможуть заходити судна типу Panamax і більше. Ми провели оцінку тих судів, які до нас заходили...| Київської області та України | Kiev Time