У Києві з’явився конкурент “Київенерго” в постачанні тепла.

Київська міська держадміністрація видала ліцензію на виробництво та постачання теплової енергії компанії “Місто для людей Енерго”. Про це повідомляє видання “Хрещатик”.

Група “Місто для людей” займається управлінням та обслуговуванням житлової та нежитлової нерухомості. Зокрема, у Києві на даний момент вона обслуговує 20 будинків, в Запоріжжі – 1140 будинків, в Маріуполі – 1036 будинків, в Кременчуці – 425 будинків.

Місто для людей входить в групу Civinity, також обслуговує нерухомість в Литві і Латвії. Співвласниками групи є Руслан Крамаренко (з 2010 по 2014 рік – заступник голови КМДА) та Олександр Кубрак (був радником глави КМДА Олександра Попова).

Зараз централізоване опалення в Києві постачають компанії “Київенерго” і “Євро-реконструкція” (Дарницька ТЕЦ).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними “Київенерго”жителі столиці заборгували за тепло 4,7 мільярди гривень.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/13351.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/13351-150x150.pngYuliyaЕкономікаКиївСуспільство"Місто для людей Енерго",ПАТ "Київенерго",теплопостачанняУ Києві з'явився конкурент 'Київенерго' в постачанні тепла. Київська міська держадміністрація видала ліцензію на виробництво та постачання теплової енергії компанії 'Місто для людей Енерго'. Про це повідомляє видання 'Хрещатик'. Група 'Місто для людей' займається управлінням та обслуговуванням житлової та нежитлової нерухомості. Зокрема, у Києві на даний момент вона обслуговує 20 будинків, в...| Київської області та України | Kiev Time