Кабінет міністрів офіційно підтвердив, що два шведських рітейлера «IKEA» та «H&M» в цьому році точно вийдуть на український ринок. Про це повідомляє віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, пише Урядовий портал.

Пані Іванна звернула увагу на значний прогрес нашої країни у сфері торгово-економічної співпраці. За останній рік товарообіг між Україною та Швецією зріс на 4,2% в порівнянні з 2016 роком і склав 510,9 млн доларів.

“Ми вітаємо той факт, що вже цього року відомі шведські компанії IKEA та H&M вийдуть на ринок України”, – наголосила Віце-прем’єр-міністр та додала, що захід відбудеться у столиці вже 14 червня.

Нагадаємо, експерти прогнозують стрімке подорожчання нерухомості в Україні вже найближчим часом.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Vzhe-tsogo-roku-dva-vsesvitno-vidomi-brendy-vyjdut-na-rynok-Ukrayiny.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Vzhe-tsogo-roku-dva-vsesvitno-vidomi-brendy-vyjdut-na-rynok-Ukrayiny-150x150.jpgKievTimeЕкономікаПодіїбренд,ринок УкраїниКабінет міністрів офіційно підтвердив, що два шведських рітейлера «IKEA» та «H&M» в цьому році точно вийдуть на український ринок. Про це повідомляє віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, пише Урядовий портал. Пані Іванна звернула увагу на значний прогрес нашої країни у сфері торгово-економічної співпраці. За останній...| Київської області та України | Kiev Time