У ПАТ “Київенерго” заявляють, що станом на 1 грудня 2017 року населення, підприємства та установи Києва за опалення та гарячу воду заборгували 4 млрд гривень.

Як повідомив директор СВП “Київська енергопостачальна компанія” Андрій Таляр на брифінгу в понеділок, загальна заборгованість населення за опалення та гарячу воду в Києві становить близько трьох мільярдів гривень.

“Сподіваємося, що за грудень розраховуватимемося за новою методикою. Поки що погода відносно тепла, тому чинний розрахунок не викликає суттєвих коливань нарахувань”, – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Він додав, що КМДА співпрацює з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ у підготуванні постанови про перехід на нову формулу обчислення вартості тепла, оскільки зараз розрахунок здійснюється за кількістю діб та середньодобовою температурою.

Відомо, що нова формула має ґрунтуватися на середніх показниках лічильників у будинках, які ними обладнано.

За словами Пантелєєва, нині 93% житлових будинків у Києві обладнано лічильниками тепла, для решти 7% вартість опалення розраховують за середньодобовою температурою та кількістю діб, коли постачалося тепло.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за спожиту електроенергію жителі столиці заборгували “Київенерго” один мільярд гривень.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/160178.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/160178-150x150.jpgYuliyaЕкономікаКиївгаряча вода,ПАТ "Київенерго",теплопостачанняУ ПАТ 'Київенерго' заявляють, що станом на 1 грудня 2017 року населення, підприємства та установи Києва за опалення та гарячу воду заборгували 4 млрд гривень. Як повідомив директор СВП 'Київська енергопостачальна компанія' Андрій Таляр на брифінгу в понеділок, загальна заборгованість населення за опалення та гарячу воду в Києві становить близько трьох мільярдів...| Київської області та України | Kiev Time