Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку, розповів про причини закриття відділень банку в регіонах. За його словами, мережа відділень Ощадбанку продовжить скорочуватися.

«Головний критерій – економічна ефективність і економічна обґрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні», – сказав Пишний.

Він назвав мережу філій, що підлягають закриттю, економічно неефективною.

«Левова частка відділень «Ощаду» розташована в сільській місцевості. Надалі буде відбуватися не просто механічне скорочення, а оптимізація мережі із застосуванням принципів геомаркетингу», – заявив голова правління банку.

За його словами, відділення нового формату показують набагато кращі економічні результати.

“За три роки ми створили 600 відділень нового формату. В деяких випадках їх ефективність вища в два рази. У середньому в системі вони працюють на 40% краще, ніж філії традиційного формату», – сказав Пишний.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/images-1-4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/images-1-4-150x150.jpgKiev-TimeЕкономікаСуспільствовідділення,ОщадбанкАндрій Пишний, Голова правління Ощадбанку, розповів про причини закриття відділень банку в регіонах. За його словами, мережа відділень Ощадбанку продовжить скорочуватися. «Головний критерій – економічна ефективність і економічна обґрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні», – сказав Пишний. Він назвав мережу філій, що підлягають закриттю, економічно неефективною. «Левова частка відділень «Ощаду»...| Київської області та України | Kiev Time