Ср. Тра 29th, 2024

Чому вигідно замовляти бетон від виробника з доставкою?

Підприємство-виробник гарантує якість бетону, підтверджуючи його відповідними сертифікатами. Доставка міксером дозволяє готувати розчин прямо в дорозі.

Активне будівництво у Києві та Київській області потребує безперервного постачання якісного бетону. Якщо вас цікавить це питання, зробити покупку краще на підприємстві-виробнику. Це дозволить придбати матеріал практично за собівартістю, витратившись лише на доставку.

Компанія «Роялбуд» працює для Вас

Компанія займається реалізацією бетону та ЗБВ виробництва ПБГ «Ковальська». Доставка здійснюється як з головного заводу в Києві на Видубичах, так і з філій, розосереджених по різних районах та передмісті. Це дозволяє звести до мінімуму час транспортування, що позначається і на вартості товару, і на його якості (чим швидше бетон потрапить на будівництво, тим краще).

Виробник «Ковальська» використовує для виробництва бетонів і розчинів лише екологічно чисті складові, які пройшли ретельну перевірку. Залежно від кількості цементу або фракції щебеню можуть змінюватись як властивості продукції, так і ціна за куб бетону. Наприклад, варіант марки М100 буде коштувати від 2100 грн. за кубометр, а М400 – від 3000 грн. Детальніше уточнити розцінки та умови можна на сайті компанії або за телефоном, замовивши зворотній дзвінок.

Що стосується доставки, то підприємство пропонує два варіанти: власним транспортом клієнта або підвезення автомобілем-міксером виробника. У першому випадку замовник сам вільний вирішувати, як саме він забиратиме готову продукцію та везтиме її на свій об’єкт. Але другий варіант, навіть при тому, що доведеться сплатити спецмашину, набагато вигідніший. Чому? Тому що бетон готується безпосередньо в процесі доставки, ретельно перемішуючись під час прямування до місця вивантаження. Тому він не розшаровується і не застигає, зберігаючи консистенцію, обумовлену у виробничих стандартах. При необхідності можна орендувати бетононасос, щоб без втрат перекачати розчин у важкодоступне місце.

Де застосовується бетон М450?

Це дуже якісний, водостійкий та міцний матеріал. Він використовується для зведення дам, гідрологічних споруд, мостів та тунелів. Також без нього зараз важко уявити ригельно-колонні перекриття у висотках. Незамінний він для будівництва у районах, де спостерігається підвищена сейсмічна активність. Але для будівництва малоповерхових приватних будинків він зазвичай не використовується, тому що в таких випадках немає потреби у підвищеній міцності матеріалу. Для потреб цивільного приватного будівництва найчастіше використовується бетон М200.

Серед його особливостей – швидкий час схоплювання, тому найкраще купувати його якомога ближче до будівельного майданчика. Це дозволить робітникам якісно укласти його до того, як субстанція почне застигати. Вартість цього класу розчину перевищує решту, тому що в ньому високий вміст цементного компонента.

При виробництві М450 використовується тільки гранітний щебінь, що підвищує його міцність. Завдяки пластифікаторам і спеціальним добавкам цей бетон набуває підвищеного коефіцієнта водонепроникності та морозостійкості.

Найкращі мости стоять на палях саме з такого бетону, який не розмивається, добре тримає навіть сильну штормову хвилю та серйозні поштовхи під час землетрусів.

У Києві цей матеріал постійно потрібний для прокладання нових ліній метрополітену. Завдяки своїм властивостям він відмінно витримує високі навантаження, не пропускає вологу. Навіть якщо нові станції розташовуються неглибоко, то потрібна саме марка М450, тому що вона не руйнується при промерзанні ґрунту, оскільки розрахована на багато стадій замерзання та розморожування.

Купуючи цей бетон у виробника із заводу, розташованого поблизу місця будівництва, ви отримуєте його в найкоротший термін і за найбільш доступною ціною.Related Post