Ввечері, 6 травня, на трасі Київ–Чернігів зіткнулися два Daewoo Sens, госпіталізували трьох людей.

Про це пише “Інформатор”, передає УкропNews.

Від удару авто винесло на узбіччя, одна машина перекинулася. Аварія трапилася між селами Вища і Нижча Дубечня, автівки їхали у протилежних напрямках.

14-річний хлопець, який їхав у чорному Daewoo разом зі своїми батьками, розповів деталі аварії.

“Пам’ятаю, що ми їхали кілометрів 35 – 40, а інший водій “летів” назустріч і виїхав на нашу смугу.”, – пригадав хлопець, батьків якого госпіталізували.

Як зазначив інший очевидець, за кермом сріблястого авто їхав п’яний співробітник поліції. Він пояснив, що у чоловіка з сумки випав жетон.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/censor_news_big3-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/censor_news_big3-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївська областьаварія,Київщина,трасаВвечері, 6 травня, на трасі Київ–Чернігів зіткнулися два Daewoo Sens, госпіталізували трьох людей. Про це пише 'Інформатор', передає УкропNews. Від удару авто винесло на узбіччя, одна машина перекинулася. Аварія трапилася між селами Вища і Нижча Дубечня, автівки їхали у протилежних напрямках. 14-річний хлопець, який їхав у чорному Daewoo разом зі своїми батьками,...| Київської області та України | Kiev Time