У місті Броди, що на Львівщині, 29-річний чоловік не впорався з керуванням і в’їхав у натовп людей на мотоциклі Honda. Серед травмованих троє – підлітки.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на УНІАН.

Внаслідок аварії постраждало 5 людей. У реанімацію доправили 14-річна велосипедистку із закритою черепно-мозковою травмою та внутрішньомозковою гематомою.

Також із закритою черепно-мозковою травмою у реанімації перебуває 68-річний чоловік. Окрім цього, у нього струс головного мозку та відкритий перелом гомілки. Водій мотоцикла госпіталізований.

Як повідомляється, ще постраждали 14-річний юнак та 15-річна дівчина. Після надання медичної допомоги їх відпустили додому.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/mototsikl-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/mototsikl-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПЛьвівська обл.,мотоцикліст,наїзд,натовп,постраждаліУ місті Броди, що на Львівщині, 29-річний чоловік не впорався з керуванням і в’їхав у натовп людей на мотоциклі Honda. Серед травмованих троє - підлітки. Про це повідомляє ТСН з посиланням на УНІАН. Внаслідок аварії постраждало 5 людей. У реанімацію доправили 14-річна велосипедистку із закритою черепно-мозковою травмою та внутрішньомозковою гематомою. Також із закритою...| Київської області та України | Kiev Time