Поламані ребра, ключиці і купа закривавлених кісток: З’явились подробиці моторошної ДТП на Луганщині (фото)

У Луганській області сталася незвичайна ДТП в результаті якої постраждали багато людей.

Як стало відомо, в обласному місті Лисичанську, зіткнулися маршрутка “Рута” і навантажений кістками МАЗ, передають Патріоти України.

Інцидент стався 16 квітня о 12:10 на перехресті вулиць Машинобудівників і Гора Попова в Лисичанську. У результаті НП постраждали десять чоловік. Три людини отримали переломи ребер і ключиці, сім – забої.

Примітно, що через зіткнення, весь “товар” з МАЗу розсипався по дорозі і тротуару, та усипав все навколо тисячами кісткових останків.

На місці події продовжують працювати співробітники ГУНП, Лисичанського відділу поліції і патрульної поліції, фахівці ДСНС і лікарі швидкої медичної допомоги.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/16225041_43_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/16225041_43_large-150x150.jpgKiev_TimeДТПДТП,кости,Луганщина,пострадавшиеПоламані ребра, ключиці і купа закривавлених кісток: З'явились подробиці моторошної ДТП на Луганщині (фото) У Луганській області сталася незвичайна ДТП в результаті якої постраждали багато людей. Як стало відомо, в обласному місті Лисичанську, зіткнулися маршрутка “Рута” і навантажений кістками МАЗ, передають Патріоти України. Інцидент стався 16 квітня о 12:10 на перехресті вулиць...| Київської області та України | Kiev Time