Вчера в Дарницком районе Киева произошло ДТП,  в результате которого пострадал мальчик-велосипедист.

Как неоднократно сообщали СМИ, виновником аварии является кортеж Президента, однако есть видео первых минут после ДТП , где видно как кортеж объезжает место аварии.

Ситуацию, которую использовали нечистоплотные СМИ для попытки дискредитации Президента Украины Петра Порошенко, прокомментировал украинский политический аналитик Павел Нусс на своей страничке в Facebook:

“Мені дуже шкода хлопчика, який став жертвою ДТП та …. об’єктом брудної політичної технології направлена проти Президента, якого атакують деякі проросійські та олігархічні ЗМІ з метою його як найшвидшого усунення від влади.
На відео чітко видно, що кортеж Президента проїжджав повз аварії, а не є його прямим учасником.
Ні, друзі, з цим свавіллям медіапиз#оти треба щось робити, бо вони не тільки збурюють суспільство, вони прямо формують паралельну реальність за калькою російської пропагандистської машини.
За#бали.
Хлопчику як найшвидшого одужання.
P/S
Обоє співробітників поліції, які перебували у автомобілі, в присутності громадян та понятих пройшли тест на «драгері»: прилад показав, що правоохоронці не вживали алкоголь.

Окрім того, поліцейських доставляють до лікаря-нарколога, аби відібрати біологічні зразки для проведення дослідження на встановлення стану сп‘яніння.”

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/DTP-Kortedzh-Prezydenta-Ukrayny-Petra-Poroshenko.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/DTP-Kortedzh-Prezydenta-Ukrayny-Petra-Poroshenko-150x150.jpgKiev-TimeАнтипропагандаДТПКиївКриміналПодіїСуспільствоДТП,Павел Нусс,Петро ПорошенкоВчера в Дарницком районе Киева произошло ДТП,  в результате которого пострадал мальчик-велосипедист. Как неоднократно сообщали СМИ, виновником аварии является кортеж Президента, однако есть видео первых минут после ДТП , где видно как кортеж объезжает место аварии. Ситуацию, которую использовали нечистоплотные СМИ для попытки дискредитации Президента Украины Петра Порошенко, прокомментировал украинский политический аналитик Павел Нусс на своей страничке...| Київської області та України | Kiev Time