У ДТП за участю мікроавтобуса і легкового автомобіля в анексованому Криму у вівторок постраждали дев’ять осіб, у тому числі п’ятеро дітей, усі вони госпіталізовані.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на джерело.

Аварія мікроавтобуса “Форд” і легкового автомобіля “Шкода” сталася у вівторок на трасі Сімферополь – Євпаторія, біля села Скворцово, повідомили у прес-службі МВС по Республіці Крим.

“В результаті ДТП постраждало дев’ять осіб: п’ятеро дітей і четверо дорослих. Усі вони госпіталізовані”, – повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

За даними Міністерства охорони здоров’я, двоє дітей у важкому стані, стан ще трьох – середнього ступеня тяжкості, їх госпіталізовано у республіканську дитячу лікарню.

Четверо дорослих госпіталізовані в шосту міську лікарню Сімферополя, стан одного з них оцінюється як важкий, повідомили у прес-службі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/censor_news_big3-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/censor_news_big3-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПавтобус,діти,ДТП,КримУ ДТП за участю мікроавтобуса і легкового автомобіля в анексованому Криму у вівторок постраждали дев’ять осіб, у тому числі п’ятеро дітей, усі вони госпіталізовані. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на джерело. Аварія мікроавтобуса “Форд” і легкового автомобіля “Шкода” сталася у вівторок на трасі Сімферополь – Євпаторія, біля села Скворцово, повідомили...| Київської області та України | Kiev Time