У Києві, біля вулиці Бориспільської, 19, сталася аварія за участю автомобіля Mercedes та вагона потяга, на якому перевозили танк.

Вчора, 3 квітня, молодики (23-25 років), які знаходилися в автівці проігнорували сигнал регулювальника та червоний світлофор і на серйозній швидкості здійснили зіткнення. Скоріше за все засліпило сонцем.
У наслідок аварії було госпіталізовано одного чоловіка. На місці працювала слідчо-оперативна група.

Про це повідомляє Київ Оперативнийhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Boryspilskoyi-19-stalasya-avariya-za-uchastyu-avtomobilya-Mercedes-ta-vagona-potyaga-na-yakomu-p-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Boryspilskoyi-19-stalasya-avariya-za-uchastyu-avtomobilya-Mercedes-ta-vagona-potyaga-na-yakomu-p-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївавто,ДТП,Київ,потягУ Києві, біля вулиці Бориспільської, 19, сталася аварія за участю автомобіля Mercedes та вагона потяга, на якому перевозили танк. Вчора, 3 квітня, молодики (23-25 років), які знаходилися в автівці проігнорували сигнал регулювальника та червоний світлофор і на серйозній швидкості здійснили зіткнення. Скоріше за все засліпило сонцем. У наслідок аварії було госпіталізовано одного чоловіка. На...| Київської області та України | Kiev Time