Серйозна аварія сталася на Повітрофлотському проспекті, на під’їзді до Жулянського аеропорту. Там дорогу не поділили водій мотоциклу та автомобіля Renault.

Про це повідомляє сьогодні, 12 травня, Київ Оперативний.

“Як саме сталася аварія поки достеменно невідомо. Причини аварії слід з’ясувати слідчо-оперативній групі.”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Reshavi4 #MotoHelp

https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Moto-DTP-stalosya-na-Vozduhoflotskomu-prospekti-na-pid-yizdi-do-ZHulyanskogo-aeroportu.-Ta-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Moto-DTP-stalosya-na-Vozduhoflotskomu-prospekti-na-pid-yizdi-do-ZHulyanskogo-aeroportu.-Ta-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївДТП,КиївСерйозна аварія сталася на Повітрофлотському проспекті, на під'їзді до Жулянського аеропорту. Там дорогу не поділили водій мотоциклу та автомобіля Renault. Про це повідомляє сьогодні, 12 травня, Київ Оперативний. 'Як саме сталася аварія поки достеменно невідомо. Причини аварії слід з'ясувати слідчо-оперативній групі.', - йдеться у повідомленні. Фото: Reshavi4 #MotoHelp| Київської області та України | Kiev Time