Спроба перебігти дорогу виявилася фатальною. На проспекті Перемоги, біля з’їзду на Палладіна, хлопець (близько 20-25 років) вирішив перебігти дорогу. 

Про це повідомляє 9 травня Київ Оперативний.

“Як ви вже розумієте, спроба виявилась невдалою – на доволі серйозній швидкості його збиває автомобіль Skoda (KCC072 (Lt), водій якого чисто фізично не міг бачити пішохода через автівку, яка їхала поруч і лише дивом оминула хлопця.

Потерпілому надавали домедичну допомогу патрульні поліцейські, небайдужі громадяни та ще близько 30 хвилин пішохода намагалися реанімувати одразу два екіпажи швидкої допомоги, але безуспішно – він отримав травми несумісні з життям і помер у кареті швидкої.”, – йдеться у повідомленні.

На місці працювали патрулі поліції, лікарі та слідчі. Рух транспорту в бік виїзда з Києва було серйозно ускладнено.

Відео: https://youtu.be/uzsHkOnZMkchttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/perebigty-dorogu-vyyavylasya-fatalnoyu-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/perebigty-dorogu-vyyavylasya-fatalnoyu-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївДТП,КиївСпроба перебігти дорогу виявилася фатальною. На проспекті Перемоги, біля з'їзду на Палладіна, хлопець (близько 20-25 років) вирішив перебігти дорогу.  Про це повідомляє 9 травня Київ Оперативний. 'Як ви вже розумієте, спроба виявилась невдалою - на доволі серйозній швидкості його збиває автомобіль Skoda (KCC072 (Lt), водій якого чисто фізично не міг бачити пішохода через автівку,...| Київської області та України | Kiev Time